Tradiční pohár Ekonoma v Tlumačově s naší účastí mužů i žen

14009892_1373800842634917_1459525020_n

Po maratónu hasičské ligy, zajíždí tým mužů i žen 28.8.2016 do nedalekého Tlumačova na tradiční Pohár Ekonoma. Velice zveme širokou veřejnost na pěknou podívanou. Vždy se na Tlumačovském hřišti zúčastňuje kolem 25 družstev a je zde skvělá atmosféra. Začátek soutěže je ve 12 hodin.

Náš tým mužů nastoupí nikoliv pod Okrskovým týmem, ale jen jako Oprechtice – muži, kteří tento tým od teď nahrazuje. Je z naší strany preferovaná účast většinového podílu oprechtických členů.

Uvidíme, zda hned od začátku budeme schopni, se přiblížit k posledním dosaženým časům.

Sestava Oprechtice – muži :

stroj – Josef Nejdl, narážka – Kateřina Haasová, koš – Václav Pejsar, helfer – Daniel Haas, rozdělovač – Miroslav Ježo, levý proud – Ondřej Bouda, pravý proud – Petr Voráček

Sestava Okrskový tým – ženy :

stroj – Aneta Pitterová, koš – Kristýna Nekudová, narážka – Aneta Hoffmannová, helfer – Michaela Kantnerová, rozdělovač – Kateřina Haasová, levý proud – Tereza Veberová, pravý proud – Natálie Krumlová