V Lisově svůj první závod odběhl sportovní tým žen Oprechtice SPORT. Tento nadějný mladý tým ukázal, že se toho nebojí. I když holky jely na závod jen po dvou trénincích, s nástrahami prvního ostrého startu se vypořádaly slušně. Na prvním pokusu byl zádrhel na koši a na narážce, při druhém na pravém proudu, kdy byla proudnice nasazena přes zuby. Umístily se na 5. místě.

Máme radost, že se zapojily holky, které ještě letos běhaly na okrskové soutěži za děti. Velmi mladý tým, přesto byl ze závodů nadšený. Přejme jim ať se jim povede soutěž v Zahořanech. Přijďte je podpořit.

SESTAVA TÝMU :

koš – Karolína Haasová,narážka – Alena Landkammerová, stroj – Václav Pejsar, béčka – Lenka Fajtová, rozdělovač – Kateřina Haasová, levý proud – Simona Haasová, pravý proud – Markéta Ježová

VIDEO ZE ZÁVODU :