Týmy poprvé na Západočeské hasičské lize

Malé poohlédnutí za víkendem a naší cestou.
V sobotu 1.6.2019 jsme vycestovali do krásné vesničky Budilov okr. Prachatice. Zde se konala Jihočeská hasičská liga proti západočeské hasičské lize a tato soutěž probíhala celý víkend. Z důvodu účasti na sobotní Chnhl jsme se zúčastnili pouze sobotního závodu. V těchto ligách se oproti zdejším soutěžím běhá na 3 hadice “B”. Což z našeho pohledu byla první zkušenost, před kterou proběhl pouze jeden trénink.
Při hodnocení této soutěže určitě nenajdu žádnou připomínku. Soutěž probíhala na vysoké úrovni. Čemu také odpovídal i sportovní areál, rozhodčí, soutěžní družstva.
Naše družstvo mužů ve složení Pejsar, Haas, Fajt, Voráček, Gombár, Kněz a Ticháček se s tratí popasovali na jedničku a časem 19:81 obsadila krásné 25.misto z 46 družstev. A v západočeské lize 14 místo z 22 družstev. Zároveň jsme získali první 2 body do Zčhl. A tímto vycestujeme 29.6 do Nevřeně a 30.6 do Bučí získat další body. Z důvodu vytíženosti musíme oželet soutěž ve Štichovicich.
Naše holky Simča,Kristy a Míša ve složité situaci, ale za pomoci holek z týmů Štítar, Vidic a Poděvous mohli tuto soutěž také okusit a získat svoje první zkušenosti. Celkové umístění 14 místo z 20 družstev a 5 místo z 8 družstev. Za což patří velké díky Denise Balounové, Milče Jankovské, Petře Brožové a Vendy Brožové holky děkujeme.
Po vyhlášení jsme se přesunuli o 120km zpět na náš okres Domažlice do Nové Vsi na Chnhl.
Tato soutěž probíhala za účasti několika družstev ve třech kategoriích. V kategorii sport muži “A”brali krásné 3.misto a opět se potvrdilo, že o přední příčky budou bojovat čtyři družstva. Družstvo muži”B” brali 9.misto a tímto děkujeme Smázovi a Vosovi za pomoc.
A naše děvčata se umístily na krásném 2. místě a i zde se potvrdilo že o první místo celkově se poperou dvě družstva. Tímto opět děkujeme Denise Balounové za pomoc na proudu.
Všem patří velké díky, za prezentaci Sport teamu Oprechtice.

S pozdravem Martin a Václav

Děkujeme opět za skvělé video Simoně Vlasákové, které do detailu vystihuje veselou náladu v týmu :