Týmy se účastnily dalších soutěží v okolí

Skoro každý víkend, mají naše týmy v kalendáři zapsaný nějaký závod. Když nemůže většina z našich členů, sestaví se tým Oprechtice mix. Ten čítá skladbu mužů i žen, který startuje v kategorii mužů. Už v minulosti ukázaly holky, že jsou schopné konkurovat i mužům. Druhý závod tohoto týmu byl 6.7.2019 Memoriál v Chudenicích. Tam docílili 3. místa a dalšího poháru do letošní sbírky.

V sobotu 13.7.2019 odjel do Všekar k účasti v Hořině tým mužů A i B, který měl opět ve své sestavě ženy. A týmu se povedl krásný čas 16,93  s.

Večer už čekalo tým mužů i žen 3.kolo Chodské noční hasičské ligy. Muži nepovedenými útoky skončili na 4. místě v čase 18,07 s.

Ženy dosáhly 2. místa a dalšího poháru v čase 19,57 s. Poděkování patří Marice Součkové ze Strýčkovic.