O úterním státním svátku, čekalo tým mužů první kolo hasičské ligy v Hradci u Stoda. Každý rok se zde účastní mnoho týmů ze Západočeské hasičské ligy i jiných krajů. Muži v prvním pokusu zaváhali na spojích a výsledek, byl čas  19,69 s.

V druhém pokusu, se zadařilo lépe i když tentokrát přišla déle voda od zadu, čas druhého pokusu už měl slušnou hodnotu 16,77 s. To znamenalo pro muže celkově v soutěži 13. místo z 24 startujících. Mezi účastníky hasičské ligy ,, O Pohár Hořiny ”, jsme získali slušné body. Na výsledky ligy netrpělivě čekáme a později doplníme. Opět se nám ukázalo, že u nás jsouschopny zaskočit i holky. Děkujeme Katce Haasové za záskok.

Muže o tomto víkendu, čeká noční soutěž ve Sloupu u Prahy. Bereme to jako trénink na CHodskou noční hasičskou ligu, která nás za nedlouho čeká.

Sestava týmu v Hradci :

koš – V. Pejsar, narážka – P. Voráček, stroj – J. Fajt, béčka – K. Haasová, rozdělovač – M. Gombár, l.proud – J. Ticháček, p.proud – J. Bauer

Video druhého pokusu :