Úspěšná sobota pro mužský sportovní tým

V sobotu 5.8.2017 se tým mužů vydal na další pokračování Hořiny do Strýčkovic. Náš tým docílil v druhém pokusu svého nového osobního rekordu 17,98 s. Ještě větší radost zavládla, když jsme zjistili, že na levém proudu bylo sestříknuto v čase 16,20 s.

Večer, jsme ještě přejížděli  na noční soutěž v Horšovském Týně, kde se konalo druhé kolo Chodské noční hasičské ligy. Přijel nás podpořit starosta sboru Josef Pejsar společně s dalšími členy sboru a kamarádů. Děkujem jim za skvělou kulisu, jak bylo vidět vyburcovali nás ještě k lepšímu výkonu než ve Strýčkovicích. V druhém pokusu se časomíra zastavila na čase 17, 35 s a během jednoho dne jsme znovu zaběhli další osobák. Znamenalo to pro nás 5. místo a důležité body do CHNHL 2017. Jen tak dál.

Sestava : koš – Pejsi, narážka – Vory, stroj – Herečka, béčka – Mlaďas, troják – Ježek, l.proud – Špíček, pr.proud – Řehy a Boží zjevení 1.

Videoklip z průběhu závodu :