Úspěšný víkend v Nýrsku, Štítarech a Tlumačově

Fantastický úspěch si připsaly oba sportovní týmy tento víkend.

Začalo vše v Nýrsku. Na místním memoriálu muži po systému play-off postupně postoupili až do finále ve kterém zdolali Zahorčice z okresu Klatovy a slavili vítězství.

Poté následoval přesun na finále Chodské noční hasičské ligy. Mužům se úplně nevedlo a obsadili 5.místo. Ženy, ale vše napravily a po loňském vítěství obsadily letos krásné 2.místo.

Třešnička na dortu nás čekala v Tlumačově. Tam muži nikdy nedosáhli na bednu. Letos jsme po prvním kole v čase 15,96 s drželi 2.příčku. V druhém kole, jsme zaváhali a časem 17,75s jsme klesli na 3. místo. I přesto nejlepší umístění na tomto memoriálu, kde jsme v roce 2015 poprvé vyběhli se sportovním týmem.Tehdy náš čas měl hodnotu 25,33 s.

Kdo ale absolutně ovládl stylem start a cíl, byly naše holky. Prvním pokusem ukázaly, že obhajobu z loňska myslí sakra vážně a svým osobákem 17,68 s vedly po prvním kole a nenechaly se setřást nikým ani v druhém kole. Znamenalo to obhajobu loňského triumfu a navíc jejich první pokus byl nejrychlejším útokem v ženské kategorii za který si odvezly po právu Putovní pohár Jana Látky.

Video z útoků :

ŽENY – čas 17, 68 s

MUŽI – čas 15, 96 s

MUŽI v Nýrsku / Čtvrtfinále proti Neznašovům

Fotogalerie ze závodů ZDE :

https://hasicioprechtice.rajce.idnes.cz/Nyrsko%2C_Stitary_a_Tlumacov_31.8._-_1.9.2019/