V Hradci začínáme druhý rok v hasičské lize

Již tuto neděli 7.5.2017 od 12 hodin, čeká zcela nový tým SDH Oprechtice Sport, premiéra v hasičské lize ,, O pohár Hořiny ”2017.

I když proběhlo pár tréninků, věříme že se ukážeme v dobrém světle. S novým strojem se nám povedly slušné časy, tak doufejme, že se nám něco podobného povede, také na soutěži. Jak jsme už avizovali, tak v týmu nezůstal kámen na kameni. Všichni mají změněné posty, ale vyrovnávají se s nimi víc než dobře. O tom se konec konců můžete přesvědčit sami. Udělejte si výlet a přijeďte se podívat na fotbalové hřiště v Hradci u Stoda. Velice by jste nás potěšili Vaší podporou. Zdůrazňujeme, že stále reprezentujeme celý náš okrsek.

Sestava na Hradec : koš – Daniel Haas, narážka – Michal Hudec, stroj – Václav Pejsar, helfer – Petr Voráček, rozdělovač – Josef Fajt, lev.proud – Jiří Ticháček, pr.proud – Zdeněk Landkammer

Video k začátku sezóny :