V okrskové soutěži naše týmy opět na bedně

V sobotu 8.6.2019 pořádali zahořanští hasiči Okrskovou soutěž 5. okrsku.

Náš sbor vyslal tentokrát pouze jeden tým mužů, jeden tým žen a dva týmy dětí.

Děti starší byly po štafetách na 1.místě, děti mladší na 2. místě. S tím zahejbaly požární útoky, kdy nastal problem s požární stříkačkou a děti starší nedokončily útok. Mladší tým už měl více štěstí a stačil sestříknout terče. Výsledek po sečtení časů byl v kategorii dětí takový : 1. Zahořany st., 2. Oprechtice ml., 3. Zahořany ml.

Ženy po štafetě a pádu na lávce držely po štafetách 3. místo. Po požárním útoku, kdy měly vše pěkně rozběhnuté opět zazlobila stříkačka a chvíli trvalo než se jim povedlo sestříknout terče. Nakonec 3. místo udržely. Kategorie žen skončila následovně : 1. Hříchovice, 2. Zahořany, 3. Oprechtice

Mužům se dobře povedla štafeta a s náskokem 3 vteřin byli po štafetách ve vedení. V požárním útoku, kdy už jsme nečekali zda nás zradí stříkačka znovu, jsme si stroj zapůjčili od Hříchovic. Opět nejrychlejším časem jsme potvrdili již čtvrtou obhajobu 1. místa na okrsku.Kategorie mužů skončila následovně : 1. Oprechtice, 2. Zahořany, 3. Hříchovice A.

Na závěr se mimo soutěž a formou propagace Haima cupu ( soutěže 22.6.2019 také v Zahořanech ), představil Sport Team Oprechtice s novou sportovní mašinou. Ukázal přípravu během 3 minut a výsledný čas útoku 16 vteřin.

Děkujeme pořádajícímu SDH Zahořany za možnost ukázky sportovního týmu a dobrou organizaci soutěže. Z fotek jsme vyrobili krátký klip.