V Oplotě, jsme sahali po novém osobáku

Dalším kolem pokračovala hasičská liga ,, O pohár Hořiny ” v Oplotě. V prvním pokusu při uklouznutí košaře a zpoždění narážky, jsme docílili času 19,89 s. V druhém pokusu už vše klaplo až na pravý proud, kterému se díky větší vzdálenosti od terče a také silnému větru nepovedlo sestříknout. Na levém proudu, jsme ale docílili času 17,08s. To nám ukázalo, že s naším strojem jdou běhat slušné časy a že je to jen o nás. Škoda, sahali jsme po novém osobáku. Hlavu vzhůru a jedeme dál. Již ve středu 5.7.2017 zajíždíme do Lisova u Stoda na další kolo. Máme radost, že s námi jede i ženský tým sestaven pro naši soutěž, která už klepe na dveře.

Sestava týmu :

koš – Daniel Haas, narážka – Vojtěch Ježo, stroj – Václav Pejsar, helfer – Petr Voráček, rozdělovač – Miroslav Ježo, levý proud – Jiří Ticháček, pravý proud – Zdeněk Landkammer

Video z obou pokusů :