V Oplotě, jsme zakončili letošní ročník Hořiny

Na letošní poslední kolo hasičské ligy ,, O pohár Hořiny ” v našem premiérovém ročníku, jsme vyjeli do Oplota.

Byli jsme, zde ve značně upravené sestavě, jelikož naši členi týmu nemohli s námi jet. Zamíchali jsme proto sestavou a doplnili se o členy Štítar B a Oplotského strojníka s jejich strojem. Všem chceme poděkovat za jejich výpomoc.

První pokus ztroskotal u rozdělovače, když se zauzlovali hadice C, proto jsme raději pokus ukončili. Druhý pokus byl dobře rozběhnutý, bohužel už po několikáté nás zradil materiál našich hadic a prasklé béčko u mašiny vykonalo své. I když jsme dokončili pokus, následoval po prasknutí hadice pád stroje. To znamenalo druhý neplatný pokus.

Děkujeme Oplotským hasičům za pěknou soutěž a skvělé občerstvení, které nám dopřáli.

Video z druhého pokusu :