V Oprechticích začíná kroužek mladých hasičů

Po činnosti sportovních týmů žen a mužů v našem sboru, přišly na řadu děti. Ve vesnici jich máme mnoho, proto je čas je zapojit k aktivitě. Našim cílem u mladých hasičů nejsou výsledky ze soutěží, ale chceme, aby se děti bavily hasičinou, naučily se novým věcem a spolu s kamarády si užívaly nové zážitky při různých výletech a hrách.

Pro první rok činnosti, jsme si vytyčili cíl odjet kolem čtyř soutěží, výlety k prohlídce u HZS atd.

Dětem jsme vytvořili logo mladých hasičů, kde nemůže chybět tradiční ,, Soptík “ , který k našim dětem už neodmyslitelně patří.

Tým vedoucích povede vedoucí mládeže v našem sboru Kateřina Haasová. Jejími zástupci budou Martina Štenglová, Jaroslav Haas ml., Martin Gombár, Zdeněk Landkammer a Václav Pejsar.

Věříme, že naše děti bude činnost bavit a najdeme v jejich řadách další pokračovatele do budoucnosti.