Valná hromada SDH v Oprechticích

O tomto víkendu 2.12.2017 proběhla Valná hromada hasičského sboru v Oprechticích. Z našeho pohledu se velice podařila, byl zde prezentován klip mapující naši historii, poskládaný z fotografií, které nám občané a členi sboru dodali. Považujeme za správné připomenout si činnost našich předků a starších členů sboru, kteří jako my, stále drželi a drží při životě tenhle hasičský sbor.

Poděkovali jsme také starostovi obce ing. Miroslavu Jandečkovi a Jaroslavu Sokolovi ( velitel SDH Hříchovice ), kteří vyřizovali dotaci na náš nový zásahový automobil Ford Transit.

Prezentovali se, také sportovní týmy mužů a žen. Bylo předáno ocenění týmu mužů, kteří náš sbor reprezentovali na soutěži v Širokém Dole. Ženám jsme předali dodatečně pohár za 1. místo v Chudenicích. Bylo také zmíněno od vedoucí mládeže Kateřiny Haasové, činnost našich dětí ve hře Plamen ve Staněticích a založení kroužku Mladých hasičů od nového roku.

Člen rady Chodské noční hasičské ligy Martin Gombár, přiblížil nový projekt noční ligy do kterého se naše sportovní týmy od letošního roku aktivně zapojily a budou pořádat jedno z kol této ligy 21.7.2018 v Zahořanech na hřišti.

Na závěr proběhla diskuze, kde hosté zhodnotili ze svého pohledu činnost našeho sboru. Objevily se také negativní názory od jedné z našich členek, ale respektujeme její názor.

Jako hosté byli přítomní – Jan Mařík ( komentátor soutěží ), Václav Šimánek ( starosta SDH Stanětice ), Josef Hoffmann ( vedoucí mládeže OSH Domažlice ), František Kruml ( starosta SDH Hříchovice ), Jaroslav Sokol (velitel SDH Hříchovice ), Martin Gombár ( člen rady CHNHL ), Natálie a Adéla Krumlová ( členky sport.týmu žen ) a Kristýna Nekudová ( členka sport.týmu žen )

Děkujeme všem za účast 

Fotogalerie :

 

Videoklipy na Valné hromadě :