Výlet k hasičům do Plzně, se dětem líbil

dav

V sobotu 27.10.2018 brzy ráno, se vydaly děti našeho sboru na výlet do Plzně, kde navštívily stanici HZS Plzeň – Košutka. Zde nám zařídil prohlídku náš bývalý člen sboru a nyní člen HZS v Plzni – Jiří Ledvina, kterému patří poděkování.

Dětem bylo ukázané veškeré vybavení, kterou disponuje jejich jednotka i cvičební prostory hasičů. Na konec návštěvy, se děti projely zásahovým vozidlem.

Jako další program dne, byl oběd v restauraci ,, U Pětatřicátníků ”. Po obědě, se děti vydaly do Muzea strašidel na plzeňském náměstí a celý den zakončily návštěvou multikina Cinema City v obchodním domě Plaza.

Dle doprovodu dětí, se výlet dětem moc líbil a příští rok opět takovou akci uspořádáme.

Poděkování za zabezpečení výletu patří jmenovitě : Jaroslavu Haasovi ml., Michaele Kantnerové a Jiřině Voráčkové.

FOTOGALERIE Z VÝLETU :