Výsledky 2.kola Hořiny/Ves Touškov 21.5.2016

V sobotu 21.5.2016 jsme se zúčastnili druhého kola Hořiny.

Asi jsme neměli svůj den.První pokus se nepodařil košaři, kdy mu spadl koš při narážce a druhý pokus jsme časově nezlepšili.Výsledný čas 22,49 s, tedy stačil pouze na 16.místo.Pozitivum byla práce obou proudařů a rozdělovače.

Opět za SDH Strýčkovice startovala Kateřina Haasová, která slavila 3.místo.

Teď budeme mít malou přestávku během, které musíme vyladit naše chyby.Další soutěž nás čeká 25.6.2016 a to Night cup ve Štítarech.Poté ve Všekarech 9.7.2016 další kolo Hořiny.

Děkujeme této sestavě za účast : strojník – Aneta Pitterová, narážka – Petr Voráček, koš – Václav Pejsar, helfer – Kateřina Haasová, rozdělovač – Josef Váchal, levý proud – Josef Hoffmann, pravý proud – Daniel Kněz

Zde přidáváme videa – omluvte horší kvalitu videa

Kompletní výsledky