XX. ročník Memoriálu VŘSR V.I.Lenina 2018 v podání našeho týmu

Vrcholem letošní sezóny sportovního týmu mužů, byl opět po roce Memoriál VŘSR V.I.Lenina v Širokém Dole na okrese Svitavy.

Tahle největší hasičská soutěž v Česku opět přilákala 200 týmů z ČR i SR. O to větší pocta, je pro náš sbor i tým možnost reprezentovat a zviditelnit naši obec i okrsek. Měli jsme letos obrovské štěstí s přihlášením, kdy jsme doplnili startovku po odstoupení jednoho z týmů.

Přesto, že reprezentujem okolí, tak tahle akce, byla plně hrazená z finančních zdrojů členů týmu. Navíc jsme rádi přispěli na sbírku, která byla v rámci soutěže. Sbírka patřila Míše, která utrpěla při požárním útoku zranění v oblasti oka. Je moc dobře, když tahle činnost může i pomáhat. Ukázalo se, že hasiči vždy dokážou pomoci. Dle organizátorů bylo vybráno a předáno 50.000 Kč.

Muži startovali 145 v pořadí kategorie mužů. Jaká atmosféra na těchto závodech panuje, se můžete podívat ve videu našeho útoku. Náš tým ukázal, že se stále zlepšuje. Sestřik Jiřího Ticháčka, který zaznamenal neuvěřitelný čas 14,65 s hovoří za vše. Sahali jsme po historickém úspěchu, ale útok jsme nezakončili na pravém proudu. To se stane během sezóny několika týmům i proudařům. Pro nás to znamenalo opět další zkušenosti, které jsou k nezaplacení a bylo vidět, že jsme schopni podávat skvělé výkony.

Poděkování patří za výpomoc Vojtovi Smazalovi z SDH Všekary a Matějovi Beranovi z SDH Čelákovy, kteří nám zaskočili za nemocného béčkaře a proudaře.

Sestava týmu :

koš – V. Pejsar, narážka – P. Voráček, stroj – J. Fajt, béčka – V. Smazal, troják – M. Gombár, l. proud – J. Ticháček, p. proud – M. Beran

VIDEO : Memoriál VŘSR V.I.Lenina 2018 v našem podání