Ženy dosáhly v Honezovicích na nový osobák

V sobotu 9.6.2018, se konalo další kolo hasičské ligy ,, O pohár Hořiny ” v Honezovicích. Holky nastoupily v obměněné sestavě. Ukázalo se, že s tím nemají problém. Po prvním pokusu, kdy dosáhly času přes 21 s, se holky hecovaly, že už dají konečně tu devatenáctku.

Jak řekly, tak udělaly. Skvělým časem 19,81 s zaostaly za bednou o desetinu vteřiny. Holky tohle hodně nakoplo pro další působení.

Večer je čekalo první kolo Chodské noční hasičské ligy. Opět malé změny byly nutností. Tentokrát to holkám nevyšlo a z obou nepovedených pokusů, bylo 4.místo.

Holky mají chuť, se zlepšovat a to nás těší.

Sestavy :

Honezovice : koš – Lenka Fajtová, narážka – Simona Vlasáková, stroj – Josef Fajt, béčka – Michaela Kantnerová, rozdělovač – Kristýna Nekudová, l.proud – Natálie Krumlová, p.proud – Kateřina Haasová

Nová Ves ( noční ) : koš – Kristýna Nekudová, narážka – Simona Vlasáková, stroj – Josef Fajt, béčka – Michaela Kantnerová, rozdělovač – Markéta Ježová, l.proud – Simona Haasová, p.proud – Natálie Krumlová

 

Video z celého dne :