Ženy na ZČHL v Mochtíně obsadily 5. místo

Oba dva víkendové dny naše týmy brázdily opět po soutěžích. V sobotu se představily ve Strýčkovicích.

Bohužel letos to na této dráze nešlo mužům ani ženám. Muži oba pokusy nedokončili. Poprvé při chybě na pravém proudu, podruhé při chybě košaře. To znamenalo poslední místo. Ženy po časech nad 20 vteřin braly 5. místo.

Útěchou nám tak mohla být doplňková soutěž o nejrychlejší náběr. Tam se na 2. místě umístili muži i ženy.

V neděli jsme vyjeli na ZČHL v Mochtíně. Muži nedali zapomenout sobotním výsledkům a opět nedokončili po zamotání hadic za základnou. Naštěstí nám všem spravily chuť holky. Ty po delší době atakovaly osmnáctkový čas. Nakonec sestřiky vpravo 18,50 a vlevo 19,70 znamenalo 5. místo. Druhý start na Západočeské lize tedy zvládly výborně.

Další destinací pro nás je Kostelec u Stříbra 10.8.2019

Video holek z Mochtína :

 

Fotogalerie z obou soutěží :