Ženy poprvé oficiálně vstoupily do Hořiny

Náš sbor, díky holkám má již dvojité zastoupení v hasičské lize ,, O Pohár Hořiny ” . I když jsme měli problémy před začátkem sezony poskládat družstvo, vše dopadlo dobře a holky se postavily na start v Hradci. S tím, že běhají na silnějším stroji se časem vypořádají. Naše řady doplnily dvě nové členky. Simona Vlasáková a Kristýna Nekudová, která se vrátila na místo činu.

V Hradci měly holky oba útoky skvěle rozběhnuté. Problém jim zejména dělá velký tlak vody při sestřiku, ale na to si pomalu zvyknou. V prvním pokusu dosáhly času 28,94 s. Při druhém pokusu už to bylo lepší a časem 24,38 s skončily na 6. místě.

Sestava žen v Hradci :

koš – Z. Dolejšová, narážka – S. Vlasáková, stroj – J. Fajt, béčka – M. Kantnerová, rozdělovač – M. Ježová, l.proud – S. Haasová, p.proud – K. Nekudová

Videoklip z Hradce: