Ženy ve Štítarech opět vítězné, muži 3. místo

V sobotu 1.9.2018 se oba týmy snažily dosáhnout dobrého výsledku na 10. ročníku Prazdroj cupu v Plzeňském pivovaru. Asi tahle soutěž, je pro nás zakletá. V roce 2016 se nám vylomila spojka na stroji. Tentokrát povolila spojka bez pojistky na béčkách a holky zdržela kluzká dlažba. Ženy skončily na 8. místě.

Po závodu následoval přesun do Štítar, kde vrcholila Chodská noční hasičská liga. Naše týmy jely uhájit průběžnou třetí příčku v lize. To se podařilo. Ženy nedaly zapomenout svým výkonům z minulého víkendu a časem 19,03 s se staly vítězkamy finále CHNHL. Muži, také zaběhli pěkný čas 16,67 s a skončili na třetím místě.

Po loňském ročníku poskočili muži o příčku výše. Ženy v seriálu nastupovaly poprvé. Celkové výsledky najdete níže pod videoklipem.

Videoklip ze sobotního dne :

 

Celkové výsledky 2. ročníku CHNHL 2018: